Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
GEA Farm Technologies

GEA Farm Technologies to firma rozrastająca się. Dzieje się tak dzięki stałemu poszerzaniu swojej oferty, która ukierunkowana jest na sektor rolnictwa oraz hodowli zwierząt. GEA Farm Technologies PDF Drukuj Email
Wpisany przez ŁG   
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 10:19

to firma rozrastająca się. Dzieje się tak dzięki stałemu poszerzaniu swojej oferty, która ukierunkowana jest na sektor rolnictwa oraz hodowli zwierząt.

Naszym celem są optymalne produkty oraz serwis wskazujący prawidłowe kierunki działania, przy pomocy których nasi klienci są w stanie produkować wysokiej jakości mleko w sposób ekonomiczny.

Partnerstwo od samego początku: wspieramy i umacniamy naszych klientów, tam gdzie to tylko możliwe. Nasze rozwiązania i kompetencje pomagają szybko uzyskać w Państwa gospodarstwach założone cele.

Oferujemy serwis, na którym mogą Państwo polegać i który gwarantuje Wasz sukces. Sukces Państwa jest bowiem naszym sukcesem.

W roli pioniera czujemy się bardzo dobrze: również w odniesieniu do przyszłości mogą Państwo oczekiwać od nas koncepcji wskazujących właściwe drogi rozwoju. Innowacje doprowadzamy do postaci dojrzałej rynkowo jako produkty spełniające wymagania praktyki, zdolne do rozbudowy i przekształceń w następnych latach.

Jesteśmy aktywni w odniesieniu do naszych klientów: GEA Farm Technologies (WestfaliaSurge) obsługuje rynki szybko i w sposób zorientowany na potrzeby - w obrębie czterech regionów sprzedaży w ujęciu międzynarodowym oraz poprzez sieć partnerów sprzedaży rozsianych w placówkach na całym świecie. Nasi pracownicy świadczą kompetentnie serwis wszędzie tam, gdzie produkuje się mleko.

Poprawiony: niedziela, 21 lutego 2016 08:57